Limit zakupowy dla Twojej firmy aż do 100 000 zł

Ogromna kwota limitu zakupowego dla firm może opiewać aż na 100 000 zł. Na taką formę pomocy liczy wiele firm. To dobra wiadomość dla przedsiębiorców. Jest też gorsza. Od wykorzystanej kwoty limitu zakupowego trzeba będzie zapłacić odsetki, ale niewielkie — twierdzą eksperci od kredytów dla firm.

 
O takiej ofercie finansowej informuje "Get Money". Czytamy na stronie internetowej, że limit zakupowy dla firm jest traktowany tak samo, jak zwykła pożyczka. Limit zakupowy dla firmy to nawet 100 000 zł. Proces wnioskowana o limit zakupowy dla firmy przedsiębiorca może przeprowadzić całkowicie online. Warunki akceptuje się kodem SMS. W przypadku skorzystania z oferty limitu zakupowego dla firm nie ma opłat stałych, a jedynie występuje prowizja za finansowanie danego zakupu. Finansowanie w formie limitu zakupowego do 100 tys. zł przyznawane jest nawet najmniejszym firmom w Polsce.

Jak przypomina portal Get Money, to pierwsza w Polsce tak tania i z wysokim limitem przyznawana linia finansowania dla firm. Można o niej dowiedzieć się więcej na stronie www.get-money.pl/aktualności/banki/pożyczka-pozabankowa-dla-firm-bez-bik, na której znajdują się liczne źródła finansowania pozabankowego dla firm.

Komentarze

  1. Własna firma to na pewno duże wyzwanie, trzeba systematycznie inwestować we własny biznes. Może i system komunikacji, poczta firmowa od http://zimbra.pl sprawdzi się i u was?

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Najczęściej czytane

"Mała Rata Pożyczki" zdobywa popularność

Pożyczka na domki letniskowe całoroczne

eKonto z premią – VIII edycja wystartowała

Pożyczka na każdą kieszeń - gdzie jej szukać?